Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekRYBY:

Ryby jsou nejženštější ze všech znamení. Jsou velice citlivé, vnímavé a nesobecké. Slabinou ryb je přílišná důvěřivost. K rybám se hodí vše, co dokáže vyjádřit jejich ženskost. Ideální jsou pro ně tedy účesy z dlouhých vlasů, které by měly nosit rozpuštěné. Žádné přísné drdoly a hladké culíky. Moc jim také budou slušet vlny. Službu rybám prokážou i nejrůznější ozdobné gumičky, spony a stuhy do vlasů.

Tip: na své dlouhé vlasy by měly ryby používat kvalitní kondicionér při každém mytí.

Obrazek

Ryby jsou smyslné a romantické ženy.Mohou si dovolit bohatý účes i prosté,dlouhé,vlnité vlasy.Mohou zkusit kombinovat barvy s použitím barevných přechodů.A sluší jim třpytivé líčení.

ObrazekOddaná a něžná osobnost s čistým a upřímným pohledem potřebuje stejně tak čisté a jasné barvy make-upu. Tím pravým budou oční stíny v tmavších a výraznějších pastelech. Růžová, světle fialová, tyrkysová nebo zelená barva řas vyniknou na tvé make-upem dokonale vyhlazené a barevně jednolité pleti. Tvoje rty za tebe promlouvají, i když zrovna mlčíš. Proto je obleč do výrazných cyklámenových odstínů. Avšak nenech je mluvit moc hlasitě za použití lesků. Rty ponech sametově matné, hebké a tajemné.

 

ObrazekVODNÁŘ:

Vodnáři mají radi vše nové a originální.

Ženy vodnářky milují vše nové a originální. Jsou velmi otevřené a tolerantní. Chtějí změnit svět, ale chybí jim k tomu trpělivost. Svoboda je pro ně nade vše. Módní trendy a výstřelky jsou tu právě pro ženy narozené v tomto znamení. Potřebují se lišit od ostatních. Rády experimentují s barvami i střihy. Jednou dlouhé, podruhé krátké vlasy. Jednou vlasy přirozené, podruhé třeba růžové. Být účesovým chameleonem vodnářkám sedí.

Tip: vodnářky, nezapomínejte dopřát svým vlasům pravidelnou vlasovou masku či regenerační kúru.

ObrazekNezávislá a přirozená, často provokativní a výstřední – taková jsi v módě, při výběru účesu i v líčení. Ledově modré barvy, světlozelené nebo kovově stříbřité barvy očních stínů, doplní perleťová rtěnka a pleť zesvětlujícím make-upu. Nebráníš se novým trendům a máš talent je vždy přizpůsobit svým potřebám. Jsi rozený estét, který se cítí nahý, pokud si ráno nepřelakuje nehty nebo neudělá hloubkové čištění pletí. Dobře pečuj o pokožku svého krku, protože na něm budeš celý život nosit svoji pyšně vztyčenou hlavu.

 

ObrazekKOZOROH:

Kozoroh miluje kavalitu a nenápadnost.Ženám tohoto znamení sluší kontrast světlých a tmavých barev-v účesu i líčení.Vyhovují jim dlouhé vlasy,jednoduché copy či konzervativní drdoly....

Ženy narozené ve znamení kozoroha bývají opravdové dámy. Mají neobyčejný šarm a vynikají výbornými způsoby. Možná ale působí na první pohled poněkud vážně, konzervativně a nepřístupně. Neznají spontánnost. I jejich účes by proto měl být pečlivě střižený a vždy upravený. Nehodí se k nim žádné módní výstřelky ani barevné experimenty. Pokud mají již svůj léty ověřený účes, měly by se ho držet. 

ObrazekTip: dobrý kadeřník a kvalitní stylingové produkty jsou pro kozorožky základ.

Tvé korektní a klidné vystupování může mnohým připadat jako puritánství, ale to jen nesprávně hodnotí tvoji tradiční eleganci a noblesu. K tvé oblibě jednobarevných materiálů nebo černobílých variací se hodí výrazná černá linka kolem očí. Nejlépe je zvýrazníš tekutou linkou. Rty dostanou šmrnc pomocí tmavší rtěnky, ne však v příliš vyzývavé barvě. Zvýrazni si lícní kosti tmavším make-upem a celé to nalíčené dílo nech vyniknout pomocí krátkého účesu nebo sepnutých vlasů.

ObrazekSTŘELEC:
Střelkyně trpí vnitřním neklidem, který je nutí neustále něco dělat. Často na ostatní působí jako dítě radující se z každé maličkosti. Nedokážou lhát ani předstírat. Jejich účes by měl vyhovovat jejich životnímu tempu. Střelkyně své vlasy často zanedbávají a nosí stále ten samý účes. Nesnáší mytí a česání vlasů, které je obtěžuje. Často mají dlouhé vlasy, protože návštěva kadeřníka je podle nich zbytečná. Styl nestyl jim ale sedí a působí v něm přirozeně, jen nad tou péčí by se měly zamyslet.

Tip: střelkyně by při mytí v žádném případě neměly vynechávat kondicionér, hodí se pro ně přípravky 2v1.

Lidé ve znamení Střelce si s účesem moc hlavu nelámou,nosí stále stejný účes.Nevadí to ani oklí,ani jim samotným,takže nemusí hned zkoušet něco nového.Ale měli by mít odkryté oči a čelo.

Obrazek Tvůj kosmopolitní pohled na svět je naprosto jasný a přímočarý. Sebevědomě na sebe můžeš dát ty nejzářivější barvy make-up. Zářivě červenou a rubínovou barvu rtěnky dokonale dotvoří královsky modrá barva očních linek a řasenky. Exotičnost pak ještě více podtrhnou zářivé barvy tvých očních stínů. Jsi jiná, nedbající na konvence, směle odoláváš i pořád se měnícím módním trendům, přitom si výrazná, ne však vulgárně křiklavá. Nedbáš ani na přicházející módní trend bílé pokožky, a když to nejde na sluníčku, tak chytáš bronz v soláriu nebo pomocí samoopalovacího krému.


ObrazekŠTÍR:

Ženy narozené ve znamení štíra jsou přitažlivé, hrdé a dokonale sebevědomé. Osobní kouzlo by mohly prodávat. Upřímnost štírek a jejich přímočarost snesou jen ti nejsilnější. Ženy narozené ve štíru vypadají sexy úplně ve všem, nemusí tedy používat žádné ženské triky a zbraně. Sexapeal z nich přímo čiší, ať mají vlasy krátké, dlouhé nebo jsou třeba holohlavé. Mohou však vyzkoušet nejrůznější paruky, které jim dodají na tajemnosti.

Tip: určitě by štírky měly experimentovat s přirozeně vypadajícími parukami.

ObrazekŽena ve Štíru je velmi smyslná,a proto jí sluší složitější kreace.Účes by měl být perfektě provednen.Totéž platí o líčení.

ObrazekJsi tajemnou a mystickou osobností, ze které vyzařuje temná síla. Svůj omamující, pronikavý a hypnotický pohled dosáhneš pomocí kontrastů a tmavých barev. Výrazné černé oční linky a objem přidávající řasenka nejlépe kontrastují s očními stíny v zářivých barvách – modré nebo v načervenalých odstínech. Překvapivě výraznou je také kombinace s tmavozelenými nebo tmavomodrými očními stíny. Rtěnka by měla být provokativně výrazná, s tmavším zdůrazněním kontur.

 

ObrazekVÁHY:

Váhy jsou na první pohled velmi harmonické bytosti. Často ale u nich dobromyslnost vystřídá urážlivost. Váhy potřebují citlivé a opatrné zacházení, jejich vnitřní rovnováha je totiž velice křehká. Váhy se často nemohou rozhodnout. Vzhled je pro ženy narozené ve váhách velice důležitý. Jejich účes musí být dokonalý do posledního detailu a také z nich musí vytvořit svůdnou krásku. Váhám sluší vyčesané vlasy, drdoly a hladké stažené vlasy, které dají vyniknout jemnému obličeji a šíji.

Tip: vysoce fixační stylingové přípravky a nejrůznější vlasové potřeby jsou pro váhy nepostradatelné.

ObrazekZákladní smysl Vah je spontánnost a přátelskost.Těmto vlastnostem by měl odpovídat i účes,jednoduchý,ne moc náročný.Nepoužívejte ale moc složité účesy,dejte spíše přednost lehkosti.

Tvoji křehkost lze srovnat s balerínou, tvoji elegantnost s labutí a tvůj půvab s jinovatkou. Světlomodrá, šedomodrá, modrozelená – všechny mrazivé odstíny barev s tebou splynou v jeden dokonalý celek. Kontury očí rovněž zdůrazni ve studených barvách, vyhni se černým linkám i černé řasence. Na tvé rty patří lesk nebo perleťově růžová rtěnka, která jakoby v sobě obsahovala krystalky chladivého ledu. A přestože neustále sleduješ, co se děje na „jevišti módy“, příliš s make-upem neexperimentuj – mít vlastní styl je více než se nechat unášet vichrem módních trendů.

ObrazekPANNA:

Panny působí jako zakřiknuté stydlivky a je fakt, že žijí slušný život bez výstřelků. Páteř však mají z ocele. Srdcem jsou totiž velké bojovnice. Milují praktické oblečení a mají velký smysl pro detail. Stejné je to, i co se týče jejich vlasů. Praktický účes, který bude skvěle vypadat ráno po cvičení jógy, přes den v kanceláři i na romantické večeři ve dvou, je pro ně základem.

Tip: účes panny pomůže udržet tam, kde má být kvalitní lak na vlasy s pečujícími složkami.

Pannám vyhovují jemné, urovnané účesy s přesnými střihy. Panna má smysl pro detail, vkus a umí dobře kombinovat barvy.

Obrazek Tvoje přirozenost, skromnost a nevinný vzhled jsou jako stvořené pro „nahé líčení“. Tak dokonalé, že jej tvé okolí ani nepostřehne. Přesto nic nevynecháš a každé místečko tvého obličeje musí projít důkladnou péčí. Můžeš si dovolit také bílé stíny a bílé oční tužky, doplněné dokonale aplikovanou řasenkou. Rty by se ti měly lesknout něžně růžovou perletí nebo mít přirozený odstín zvýrazněný leskem. Nezapomínej na péči o svoje ruce. Pravidelně je ošetřuj krémem a perfektní budeš s francouzskou manikúrou

 

ObrazekLEV:

Lvice se narodily, aby vládly a diktovaly. Za každých okolností touží být středem pozornosti. Milují luxus a peníze. Zároveň jsou ale velmi velkorysé. Slušet jim bude zlatá nebo zlatooranžová barva a proto by jejich vlasy měly být v odstínech blond od platinové až po medovou. Jejich vlasy tak bude zářit jako hříva pravé lvice.

Tip: pro lvice jsou ideální přípravky na blond vlasy, které z nich udělají zlatovlásky.

Lvi mají rádi náročné,složité,extravagantní účesy,které jim dodávají pocit reprezentativního vzhled......

ObrazekImpozantnost tvé povahy vyniká v lesku zlatistého make-upu. I tak netradiční barvy, jakými jsou zlatá nebo oranžová mohou dotvářet tvůj oční make-up. A sluší ti také další výrazné barvy líčení – zářivě modrá i tyrkysová. Tvůj make-up musí být královský – plný třpytek a velkých zářících nalíčených ploch. Ve tvém make-upu může dominovat také bílá. Rtěnka ti nejvíce sluší v oranžových odstínech, spíše výrazná, než nenápadná pastelová. Samozřejmostí musí být výsledný lesklý efekt celého nalíčení.

 

ObrazekRAK:

Nálada žen narozených ve znamení raka je proměnlivější než počasí. Pod svým krunýřem skrývají jemnost, nesmělost a velkou citlivost. Jen málokdy se svěřují a často v sobě dusí mnoho zábran. Nálady žen račic jsou tak nevyzpytatelné, že pro ně bude ideální jednoduchý, neutrální střih v polodlouhé délce. Když budou chtít, nechají vlasy rozpuštěné, jindy je stáhnou do culíku, pak si zase vytvoří vlny.

Tip: kvalitní vlasové přípravky na normální vlasy jsou pro račice nutností.

 

ObrazekJsi osobnost s pestrou, ale uzavřenou duší. Stejně tak působí světlounké pastelové barvy make-upu, které jsou pro tebe tím nejvhodnějším. Neboj se pastelové fialové nebo růžové a nauč se je kouzelně kombinovat se stříbřitým leskem. Dokonalý make-up ti dodá sebevědomí a úspěch se pak dostaví, i když jsi ho už nečekala. A když se budeš chtít opět schovat do své ulitky, stačí se odlíčit, nebo se schovat před světem za velké brýle.

 

 

ObrazekBLÍŽENCI:

Blíženkyně jsou bystré i náladové, cynické i roztomilé. Záleží, které „já“ se v nich momentálně projeví. Jejich mysl neustále cestuje a maličkosti (pořádek či zodpovědnost) je nezajímají. Často používají ruce, kterými obvykle i mimoděk zabloudí do vlasů. Potřebují tedy nadýchané objemné účesy, které by si mohly neustále načechrávat. Hodí se pro ně takový účes, který stačí ráno prohrábnout a jít.

Tip: účes ve stylu: ráno jsem vstala a šla, je velmi moderní, z Obrazekvlasových přípravků by měly blíženkyně volit ty na objem a rychle se mastící vlasy.

Tvůj bystrý um a vrozenou zvědavost podtrhnou nejlépe modré až šedomodré odstíny očního make-up. Ke tvým milovaným lehkým šatům z jemných látek se hodí i další pastelové barvy. Tvář si vždy dokonale vyhlaď podkladovým make-upem a proměň ji v samet pomocí lehkého pudru. Na rtěnku zapomeň a nahraď ji leskem s jemným narůžovělým tónováním. Světlá pleť dokonale ladí s tvým srdcem. I když objednáváš kosmetické přípravky z levných katalogů, umíš je pak používat s kouzelnou sílou čarodějky.

ObrazekBÝK:

Býci jsou otevření a poctiví. Každá žena narozená v tomto znamení je silná žena. Nedisponuje typickými ženskými vlastnostmi jako je ukňouranost, náladovost či přecitlivělost. Užívá si života plnými doušky a je velmi vnímavá, co se týče vůní, barev a zvuků. Účes ženy narozené v tomto znamení by měl být hlavně barevný. Melíry tón v tónu či přirozená barevnost založená na několika odstínech téže barvy je pro ženy narozené ve znamení býka to pravé.

Tip: ženy narozené v býku jistě ocení přírodní a přirozeně vonící Obrazekvlasovou kosmetiku.

Býci se nemusí bát barev,ale radši to moc nepřehánějte.Nemusíte krotit fantazii a udělejte si bohatý a velkorysý účes.

 

ObrazekVždy si umíš vybrat to nejlepší. A stejně tak je tomu, i když se líčíš. Eleganci vykouzlíš bez nejmenší námahy. Patří k tobě všechny odstíny hnědého make-upu, barva terakoty, korálů a světle zelená. Čím přírodněji bude tvůj make-up vypadat, tím více splyneš s přírodou, abys nakonec vytryskla ve své plné kráse. Přirozená krása, která z tebe vyzařuje, si žádá tmavší odstíny podkladového make-upu a pudru. Rtěnka v cihlové barvě nakonec dotvoří tvůj celkový přírodní vzhled.

 

ObrazekBERAN:

Ženy narozené ve znamení berana jsou vždy samy za sebe. Jsou přesvědčeny o své jedinečnosti a průbojnosti, proto k sobě nepotřebují nikoho, kdo by jim pomáhal a posluhoval. Většinu věcí ale ženy narozené v tomto znamení prosazují vůlí a cit v jejich případě zůstává stranou. Slušet jim bude originální účes, který podtrhne jejich výjimečnost. Například výrazná hustá ofina, Obrazekasymetrický střih nebo elegantní hladké mikádo. Sluší jim ale i nejrůznější pokrývky hlavy.

Tip: základem účesu u znamení berana by měl být precizní střih.

Ženy v Beranu mají spíše chlapecké rysy obličeje.Bude vám slušet účes obsahující hranantost,nejlépe jednoduchý.A u Beranů by se neměly zakrývat oči,ale spíše zdůraznit.

ObrazekKe tvému neohroženému sebevědomí a očím plným hrdosti a ráznosti se hodí výrazné líčení v živých barvách. Ohnivě nebo krvavě červená rtěnka by měla být základem tvého make-upu. Vyvaruj se perleťově růžovým, nebo Obrazekjinak nevýrazným barvám rtěnek. Důraz v líčení klaď vždy na rtěnku a oči si můžeš líčit méně výrazně. Úplně postačí kvalitní prodlužující řasenka. K tvému životnímu stylu patří neustálý pobyt na sluníčku, a proto nikdy nezapomeň na pleťové krémy s UV faktorem.

 

Náhledy fotografií ze složky Dublin ZOO

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář